Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Louis Cardy uzman çalışan kadrosuyla ve uzun yıllar sonucunda elde ettiği deneyim ile  müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışımızın yanı sıra müşterilerimiz tarafından alınan ürünlerde bir problem ile karşılaşıldığı takdirde koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamız gereğince müşterilerimizin sıkıntılarını gidermek üzere her türlü hizmeti sunmaktayız.

Beden,model ve renk değiştirme işlemleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler web sitemizdeki ilgili alanlarda mevcuttur.

Ürünlerimizde üretim kaynaklı sorunlarda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gerekli analiz süreçleri,tadilat işlemleri veya değişimlerde müşteri isteği esas alınır.

Ürün kullanımı ve ayakkabı bakımındaki talimatlara uymanız ürünün ömrünü uzatacaktır.Satın aldığınız bir ürünü değiştirmek istediğinizde faturanızıda birlikte göndermeniz gerekmektedir.Size hediye gelen ürünleri değiştirmek istediğinizde irsaliye ile birlikte ürün değişimi için belirtilen adrese ürünü göndermeniz gerekmektedir.Gerekli bilgilendirmeler ürün değişim ve iade kartlarında mevcuttur.